Poznaj nas

Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem, jesteśmy firmą oferującą usługi w pełni ekologicznej, mobilnej myjni parowej. Wykonujemy rzetelnie zlecone nam zadania z indywidualnym podejściem do Klienta. Docieramy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Proponujemy szeroki wachlarz usług w wybranym przez klienta miejscu i czasie, a także obsługujemy naszych Klientów w stacjonarnym dwustanowiskowym studio w Bibicach. Oferujemy profesjonalną obsługę, dbając o jakość świadczonych usług oraz dzięki specjalistycznym urządzeniom o najwyższy standard ich wykonania. 

Wśród usług zawarte są szeroko pojęte sprzątanie i czyszczenie samochodów, domów, przestrzeni publicznych i przemysłowych, a także dezynfekcja w miejscach, które mają obowiązek zachować wysoki poziom czystości (obszary gastronomiczne, hotelarstwo, przedszkola i żłobki czy ochrona zdrowia).

 Nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy jest  bezpieczna, ekologiczna oraz posiada w pełni uniwersalne zastosowanie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować nasze usługi do wymagań i potrzeb Zleceniodawcy.